top of page

Tutvu mereäärse eluga

Meresafari kiirkaatriga

Meresafari ehk lõbusõit kaatritega merel mille käigus uudistate sadamaid, saari ja laevu merepoolt. Meil on olemas lahendus, mis jääb igale kliendile meelde, kui põnev elamus. Meresafari teenust saame pakkuda korraga 2-he kaatriga (8+12) turvanõudeid järgides kuni 20-le inimesele, et laineid ületades oleks kõigil turvaline istekoht. Meresafarist osavõtja saab meie poolt turvavarustuse ning vajadusel tuule- ja veekindla riietuse. 

Eriti sobilik on see teenus sünnipäeva, suvepäeva või mõne muu tähtsa ürituse põnevamaks muutmiseks. 

KÜSI PAKKUMIST! Oskame teile soovitada kõige sobilikumat varianti vastavalt teie eelarvele ja inimeste arvule.

_DSC0959.jpg

Meresafari Tallinna / Muuga lahel

Kilukarbivaade, saared ja sadamad

Meresafarit viime läbi üldjuhul algusega Rohuneeme väikesadamast. See on ideaalne koht, sest vastavalt tuulele saame vaadatata, kuhu on mõistlik ja põnev suunduda. Meresafari piisavaks ajaks on 1h.

aegnale safari.jpg

Meresafari suvepäevadeks

Kutsu meid oma mereäärsele suvepäevade üritusele lõbusõitu tegema.

Saame tulla treileril kaatriga ükskõik millisesse Eesti otsa. Tähtis, et lähedal on sadam ja teenuse pakkumiseks sobivad tingimused. Kõige paremini saame treileril transportida FBI 007 kaatrit. Kaasa võime võtta kaatri järgiveetavad lelud, nagu banaan 5-le inimesele.

Aegna saare kaart.jpg

Safari ümber Aegna saare

kestvus ainult 30-40 min

Meresõit ümber Aegna saare on põnev, sest saare põhjaosas võib tunda saada avamere laineid. Samuti on sealt tihti nähtud hülgeid. Aegna lõunaosas on kaunis liivarand ja ranna vastas Kräsuli saar, seega sõidame kahe saare vahelt läbi. Lisaks näeb nii Tallinna kilukarbivaadet kui ka Muuga lahel seisvaid tankereid ning ka Prangli saart.

kalakoolitus (44).jpg

Meresafari käigus sõit väikesaarele

Mitte lihtsalt veetakso, vaid meelelahutuslik meresõit

Saartele saab sõita ka meresafari käigus. See ei ole lihtsalt veetakso vaid meelelahutuslik ja adrenaliiniküllane sõit, kus sõidame ka laevalainetel ja kihutame ringi.

bottom of page