Tutvu mereäärse eluga

Meresafari kiirkaatriga

Meresafari ehk lõbusõit kaatritega merel mille käigus uudistate sadamaid, saari ja laevu merepoolt. Meil on olemas lahendus, mis jääb igale kliendile kauaks meelde, kui adrenaliiniküllane, aktiivne ja põnev elamus. Meresafari teenust saame pakkuda 3-me kaatriga turvanõudeid järgides kuni 32-le inimesele korraga, et laineid ületades oleks kõigil turvaline istekoht. Meresafarist osavõtja saab meie poolt vajadusel tuule- ja veekindla riietuse. 

Eriti sobilik on see teenus sünnipäeva, suvepäeva või mõne muu tähtsa ürituse põnevamaks muutmiseks. 

KÜSI PAKKUMIST! Oskame teile soovitada kõige sobilikumat varianti vastavalt teie eelarvele ja inimeste arvule.

Meresafari Tallinna / Muuga lahel

Kilukarbivaade, saared ja sadamad

Meresafarit viime läbi üldjuhul algusega Rohuneeme väikesadamast. See on ideaalne koht, sest vastavalt tuulele saame vaadatata, kuhu on mõistlik ja põnev suunduda. Meresafari piisavaks ajaks on 1h.

Meresafari suvepäevadeks

Kutsu meid oma mereäärsele suvepäevade üritusele lõbusõitu tegema.

Saame tulla treileril kaatriga ükskõik millisesse Eesti otsa. Tähtis, et lähedal on sadam ja teenuse pakkumiseks sobivad tingimused. Kõige paremini saame treileril transportida FBI 007 kaatrit. Kaasa võime võtta kaatri järgiveetavad lelud, nagu banaan 5-le inimesele.

Safari ümber Aegna saare

kestvus ainult 30-40 min

Meresõit ümber Aegna saare on põnev, sest saare põhjaosas võib tunda saada avamere laineid. Samuti on sealt tihti nähtud hülgeid. Aegna lõunaosas on kaunis liivarand ja ranna vastas Kräsuli saar, seega sõidame kahe saare vahelt läbi. Lisaks näeb nii Tallinna kilukarbivaadet kui ka Muuga lahel seisvaid tankereid ning ka Prangli saart.

Meresafari käigus sõit väikesaarele

Mitte lihtsalt veetakso, vaid meelelahutuslik meresõit

Saartele saab sõita ka meresafari käigus. See ei ole lihtsalt veetakso vaid meelelahutuslik ja adrenaliiniküllane sõit, kus sõidame ka laevalainetel ja kihutame ringi.

©2018 by Watersport.ee.

+372 566 08 909

Watersport.ee

Tallinna Veespordi Klubi MTÜ

Reg nr 80234545


Sadama tee 11, Rohuneeme küla,

74012 Harju maakond, Estonia

10:00-20:00

Kaptenimaja.ee