wake ehk veelaud

Tahad õppida wakeboard´i ehk veelauaga sõitma? Meilt saad algõpetuse, mis sisaldab lauale tõusmist ning lihtsamaid pöördeid ja hüppeid, et saaksid hiljem ise paadi taga liuelda. Pakume ka wakeboardingu õppematerjale DVD`l kuni kõige keerulisemate trikkideni välja.

Ka Wakeboard´i ehk veelauaga sõitma õppimiseks on WATERSPORT.ee Eestis üks parimaid, saades oma ala asjatundjatelt professionaalse ja üksikasjaliku algõpetuse, mis sisaldab lauale tõusmist ning lihtsamaid pöördeid ja hüppeid, et saaksid hiljem paadi taga muretult ja mõnuga liuelda. Tänu kvaliteetsele varustusele ning eelkõige modernsele lauale on vees startimine sedavõrd lihtne, et veelauaga sõitmist saavad harrastada kõik alates 10-aastastest 80-ne aastasteni!

Kui oled wakeboardi juba varem proovinud, siis  pakume sulle võimalust tulla sõitma kaatriga mille kiilulaine on piisav ka kõikvõimalike hüpete sooritamiseks, et saaksid oma võimeid maksimaalselt proovile panna. Trikkide harrastamiseks on oluline, et ilm oleks tuulevaikne ja vesi sile. Sellepärast on parimad kohad wakeboardiga sõitmiseks tuulte eest kaitstud järvedel ja jõgedel.