TOETUSED

Me toetame erinevaid sportlikke tegevusi ning samuti vabatahtlikku merepäästet Viimsis.

Aastal 2011 toetasime meie waterspordi kaptenit, Kummipaatide kestvussõidu sõitjat Taisto Kala, toetusega, et võtta osa Euroopa meistrivõistlustest Lätis, Ungaris ja Minskis. Taisto sõidab Eesti meeskonnas Motobox Racing Team-i nime all koos Rainer Nikiforovi ja Jaanus Milliga. Nende tulemused olid kiiduväärt: Lätis neljandad, Ungaris kolmandad ning viimasel etapil Minskis esimesed. Kokkuvõttes sai Eesti kestvussõidu meeskond Euroopa meistiks!

Taisto Kala

 

watersport.ee toetas 2011 Tartu Kalevi Veemotoklubi sõitjat Rasmus Haugasmägi, kes sõidab OSY 400 klassis. Aastal 2010 sai ta MM hõbemedali, ning 2011 tulemused olid:
Eesti Meistrivõistluste III koht
Eesti Karika II koht
Maailmameistrivõistluste 7. koht

watersport.ee on toetanud Vabatahtlikku Merepäästet juba alates 2006. Toetame Vabatahtlikut Merepäästeühingut Viimsis kogu oma varustuse ja kaatritega, sest sel ühingul ei ole oma vara ning teisi toetajaid ei ole. Tänu meie tegemistele on vabatahtlikutel tehtud viimse 5 aasta jooksul üle 100 merepääste operatsiooni. Enamjaolt on tegemist olnud varapäästega nagu pukseerimistega, tehnilise abiga jne. Samuti on merest päästetud mitmeid harrastus sportlasi koos varustusega. Vabatahtliku Merepäästeühingu tegemistest saate lugeda www.tallinnsar.ee

2011 sai watersport.ee PRIA projekti Põhja -Harju Koostöökogu Leader meetme raames positiivse otsuse koostööpiirkonna saarte teeninduseks ujuvvahendi soetamise toetuseks. Alus Tornado 11 Super on õnnelikult kohal ning juba tehtud ka mitmed eesmärgipärased sõidud. Nimelt oli projekti eesmärk vähendada ilmastikust sõltuvaid riske Tallinna- ja Muuga lahe saartele sõitmiseks, ning soetatud alus saab sõita pea iga ilmaga ja samuti osutada ka merepääste teenust.